Psychodietetyka

W poradni psychiatrycznej na Świętojańskiej pomagamy również osobom z zaburzeniami wagi oraz odżywiania o podłożu psychogennym takimi jak: otyłość, niedowaga, bulimia, anoreksja czy zaburzenia łaknienia.

Stosujesz kolejne diety, ale nie przynoszą one efektów?

Czujesz, że tracisz kontrolę nad jedzeniem?

Brakuje Ci motywacji do zadbania o zdrowe ciało i smukłą sylwetkę?

 To właściwy moment, by porozmawiać z psychodietetykiem. Łącząc wiedzę z zakresu dietetyki i psychologii, pomaga on dotrzeć do psychicznych źródeł problemów z odżywianiem. Podczas konsultacji przekaże Ci niezbędną wiedzę na temat żywienia. Wesprze Cię w zmianie nawyków i pomoże zbudować bezpieczną, komfortową przestrzeń do realizacji celu.

 Oferujemy poradę psychodietetyka.

Dzięki rozmowie z dietetykiem poznasz rzeczywiste motywy, które stoją za chęcią zmiany wyglądu. Odkryjesz przyczyny niepowodzeń w zachowaniu prawidłowej wagi. Nabierzesz zdrowych zwyczajów żywieniowych, stopniowo wychodząc z błędnego koła odchudzania. Wreszcie zaczniesz myśleć o swoim ciele z pozytywnej perspektywy. Dieta przestanie zaś być dla Ciebie niewygodnym przymusem.

 W osiągnięciu tego pomoże Ci Aleksandra Skotnicka – dietetyk i psychodietetyk, która uczy zdrowego podejścia do zdrowego stylu życia.