Nasz personel

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy specjalistów psychiatrów,, certyfikowanych psychoterapeutów i diagnostyków w zakresie psychologii klinicznej

Elżbieta Bielaszewska

specjalista psychiatra dzieci i młodzieży

Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku, jej pierwszą specjalizacją była pediatria. Po 4 latach pracy w tym obszarze medycyny  postanowiła  specjalizować się także  w psychiatrii dziecięco- młodzieżowej.

Od 1992r. zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami jedzenia, trudnościami emocjonalnymi powodowanymi kryzysem adolescencji,  opóźnieniami rozwoju emocjonalnego. Pomaga rodzicom  zrozumieć przyczyny zaburzeń nastroju u swojego dziecka. Konsultuje pacjentów  także w języku angielskim.

Mikołaj Wilbik

specjalista psychiatra dla dorosłych

Zajmuje się leczeniem osób dorosłych. Konsultuje również w języku angielskim. Jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, szkolenie specjalizacyjne ukończył w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Obecnie pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego im. dr Magdaleny Tyszkiewicz w Gdyni, oraz w Mind Health w Gdańsku.

Kummer Łukasz

specjalista psychiatra dla dorosłych

W 2008 roku ukończył   Akademię  Medyczną w Gdańsku, od  2015 roku specjalista w dziedzinie psychiatrii. Absolwent 4 – letnich studiów podyplomowych z psychoterapii poznawczo -behawioralnej w SWPS. Posiada doświadczenie w pracy na oddziale dziennym, całodobowym i w opiece ambulatoryjnej.

Od 2018 roku konsultant psychiatrii Polikliniki szpitala MSWiA w Olsztynie.

Obecnie pracuje w  Centrum Zdrowia Psychicznego im. dr Magdaleny Tyszkiewicz w Gdyni na oddziale psychiatrycznym dziennym i w poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych.

 

Staszewska Ewa

specjalista psychiatra dla dorosłych

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalizację z psychiatrii uzyskała w 2005 roku. Ukończyła 4- letnie studia z Psychoterapii Psychodynamicznej w CMUJ w Krakowie, a następnie kurs Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu.
Obecnie pełni funkcję ordynatora Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Centrum Zdrowia Psychicznego im. dr Magdaleny Tyszkiewicz  w Gdyni
Zainteresowania pozazawodowe- Literatura, wspinaczka wysokogórska, muzyka jazz/ rock oraz malarstwo

 

Katarzyna Niski

psychoterapeuta

 

Specjalista psychologii klinicznej, certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w nurcie psychodynamicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w psychoterapii osób w kryzysach, z trudnościami w relacjach, z problemami osobowości, zaburzeniami nerwicowymi i depresyjnymi.

 

Janina Kazub

specjalista psychiatra dla dorosłych

Psychiatra z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu zaburzeń i chorób psychicznych.

Od lat związana z poradnią dla dorosłych Centrum Zdrowia Psychicznego im. dr Magdaleny Tyszkiewicz  w Gdyni.

Swoją wiedzę i umiejętności uzupełnia na licznych szkoleniach i konferencjach.

Julita Tobiasz

psycholog, mediator, konsultant kryzysowy 

Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na Wydziale Farmaceutycznym oraz Psychologię ze specjalizacją kliniczną i Szkolenie dla mediatorów na SWPS w Sopocie.
Jest absolwentką Studiów Podyplomowych Biznes Międzynarodowy w języku angielskim na Uniwersytecie Gdańskim.
Odbyła 5 letni staż na Uniwersytecie Stanowym w Ohio, USA w Laboratorium Badań Klinicznych Dr. Byrd’s Lab.
Jest Certyfikowanym Konsultantem Kryzysowym. Pracuje z dorosłymi i młodzieżą. Konsultuje również w języku angielskim.

 

Krzysztof Szulc

specjalista psychologii klinicznej

Specjalista psychologii klinicznej, certyfikowany psychoterapeuta, superwizor aplikant PTP

Emilia Kisicka

specjalista psychologii klinicznej

specjalista psychologii klinicznej, certyfikowany psychoterapeuta w nurcie poznawczo – behawioralnym

Olga Nowakowska-Godziuk 

psycholog

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Szkolenie psychoterapeutyczne ukończyła w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie, która jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W 2015 r. uzyskała  Dyplom Psychoterapeuty Psychodynamicznego.

Z potrzeby dalszego rozwoju i pogłębiania wiedzy zdecydowała  się na podniesienie kwalifikacji w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalitycznej „Trójmiasto”, gdzie w 2020r. ukończyła Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej. Kontynuuje rozwój zawodowy biorąc udział w psychoanalitycznej grupie superwizyjno – seminaryjnej.

Uczestniczy w wielu warsztatach i konferencjach. Doświadczenie zdobywała  zarówno w instytucjach (oświata, służba zdrowia) jak i od kilku lat w prywatnym gabinecie.

 

Skotnicka Aleksandra

dietetyk i psychodietetyk

Dietetyk i psychodietetyk. Pomaga pacjentom zmienić nawyki żywieniowe, poprawić relacje z jedzeniem i wyjść z błędnego koła odchudzania. Ważne jest indywidualne podejście. Pokazuje jak wprowadzić zmiany stopniowo i skutecznie, uczy jak jeść zdrowej, nie stosując restrykcji i nie narzucając na siebie presji.  Zdrowe podejście do zdrowego stylu życia to klucz do długotrwałych rezultatów’.

 

Dominika Rajska

psycholożka, psychoterapeutka, seksuolożka

Ukończyła studia magisterskie z Psychologii na Uniwersytecie SWPS, studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej w CKP WUM. Szkolenia z terapii zaburzeń seksualnych w MCKP w Warszawie i terapii hiperseksualności, KCTU w Krakowie. Doświadczenie zdobywała  w Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Instytucie Rozwoju PsychoSeksualngo i Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia, Ośrodku Readaptacji Solidarni Plus w Wandzinie. Uczestniczyła  w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach poszerzając swoją wiedzę na temat seksualności i psychoterapii.

Jest  w trakcie Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Sopocie (4 rok) oraz w trakcie certyfikacji z Seksuologii Klinicznej Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, którego jest  członkinią.