Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii

Zdarza się, że źródłem cierpienia psychicznego bywają zaburzenia seksualne i inne problemy związane z seksualnością. Do wizyty u seksuologa powinny skłonić: zaburzenia erekcji i orgazmu, nadmierny popęd seksualny, seksoholizm, obniżone libido, awersja do seksu, dyskomfort podczas współżycia, niesatysfakcjonujące współżycie będące przyczyną kryzysu w związku czy problemy z zaakceptowaniem orientacji seksualnej. Nie rezygnuj też jednak z konsultacji, jeśli chcesz zasięgnąć fachowych informacji na temat pierwszego współżycia, bezpiecznej antykoncepcji czy kompleksów fizycznych.

Udzielamy porady psychologiczno-seksuologicznej.

Podczas rozmowy z pacjentem seksuolog próbuje dotrzeć do źródeł zaburzeń pożycia i proponuje korzystne rozwiązania. W efekcie uświadomisz sobie istnienie konfliktów wewnętrznych, które są przyczyną problemów seksualnych. Poprawisz jakość współżycia. Zbliżysz się do partnera i uzdrowisz relacje w związku. Rozwiejesz też wszelkie wątpliwości związane z potrzebami seksualnymi.

 Chcesz umówić się na wizytę do seksuologa prywatnie? W naszym gabinecie psychologicznym w Gdyni swoim doświadczeniem oraz delikatnym, empatycznym podejściem służy Dominika Rajska. Wykorzystując wykształcenie z zakresu seksuologii, psychologii i psychoterapii, oferuje pogłębione podejście do leczenia zaburzeń seksualnych.